Форум » Общий форум » Чому саме тайваньски.. » Ответить

Чому саме тайваньски..

dima39: Чому саме тайваньский габа чай вважають найкращим? На іншому форумі детально розібрали це питання. Виявляється, справа в кліматі, ґрунтах і традиціях виробництва улунів. gaba улун з Тайваню має більш насичений смак і вищий вміст ГАМК. Китайські аналоги часто роблять нашвидкуруч. Там же радять перевірених продавців чаю габа. Ось лінк – дуже пізнавально! https://mamamia.by/forum/viewtopic.php?p=38444

Ответов - 1

Oleg99: Всем спасибо за рекомендации, на досуге обязательно посмотрим предложения.



полная версия страницы